Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Së paku 49 të vdekur në sulmin terrorist në Zelandën e Re
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Së paku 49 të vdekur në sulmin terrorist në Zelandën e Re

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Së paku 49 të vdekur në sulmin terrorist në Zelandën e Re

 • E publikuar: Para 4 ditësh
 • 5,823 shikime
 • 5,823 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Së paku 49 të vdekur në sulmin terrorist në Zelandën e Re

Terroristi australian i quan kosovarët "pushtues islamikë" – mbron serbët dhe kritikon SHBA-në

Kategoritë0 komente