Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Selimi thotë se kontratat për termocentral dhe autostradë garantojnë ekonomi të lirë të tregut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Selimi thotë se kontratat për termocentral dhe autostradë garantojnë ekonomi të lirë të tregut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Selimi thotë se kontratat për termocentral dhe autostradë garantojnë ekonomi të lirë të tregut

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 385 shikime
 • 385 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Selimi thotë se kontratat për termocentral dhe autostradë garantojnë ekonomi të lirë të tregut

Kategoritë


0 komente