Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Selmanaj thotë se qeveria Haradinaj është e mbijetesës për partitë politike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Selmanaj thotë se qeveria Haradinaj është e mbijetesës për partitë politike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Selmanaj thotë se qeveria Haradinaj është e mbijetesës për partitë politike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 218 shikime
 • 218 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Selmanaj thotë se qeveria Haradinaj është e mbijetesës për partitë politike, Selimi i kundërpërgjigjet

Kategoritë


0 komente