Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 1

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 1

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 701,045 shikime
 • 701,045 shikime
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Seriali Egjeli eshte nje nga serialet me te shikuara nga shqiptaret ane e mbane botes. Ky eshte episodi i pare, dhe ju presin shume episoda tjere. Shpresojme qe ju pelqen ky episod, dhe te pritni te tjerat. Me dashuri, Stupcat.

Kategoritë68 komente