Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ajo që nuk u pa te goli i Shaqirit - 4 lojtarë, 4 prekje, 10 sekonda dhe gol

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ajo që nuk u pa te goli i Shaqirit - 4 lojtarë, 4 prekje, 10 sekonda dhe gol

 • E publikuar: Para 3 ditësh
 • 300 shikime
 • 300 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insporti.com | Ajo që nuk u pa te goli i Shaqirit - 4 lojtarë, 4 prekje, 10 sekonda dhe golTë gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga GjirafaVideo © 

 

Për më shumë na ndiqni në:

♦ Facebook ⇒ @GOInsajderi

♦ Facebook ⇒ @InsajderiDoks

♦ Facebook ⇒ @Insporti

♦ Instagram ⇒ @gazetainsajderi

https://insajderi.com/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak


0 komente