Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shikoni se si tornado që lëviz 250 km në orë shkatërron gjithçka para vetes
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shikoni se si tornado që lëviz 250 km në orë shkatërron gjithçka para vetes

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shikoni se si tornado që lëviz 250 km në orë shkatërron gjithçka para vetes

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 65 shikime
 • 65 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shikoni se si tornado që lëviz 250 km në orë shkatërron gjithçka para vetes në një pjesë të Gjermanisë

Kategoritë


0 komente