Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Objekti i vjetër 45 vjet s’ofron kushte për mësim, në Fortesë kërkohet shkollë e re
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Objekti i vjetër 45 vjet s’ofron kushte për mësim, në Fortesë kërkohet shkollë e re

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Objekti i vjetër 45 vjet s’ofron kushte për mësim, në Fortesë kërkohet shkollë e re

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 150 shikime
 • 150 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Objekti i vjetër 45 vjet s’ofron kushte për mësim, në Fortesë kërkohet shkollë e re

Kategoritë0 komente