Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shpend Ahmeti ia hedh vallës me Ledrin në dasmën e Gjikos dhe Elitës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shpend Ahmeti ia hedh vallës me Ledrin në dasmën e Gjikos dhe Elitës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shpend Ahmeti ia hedh vallës me Ledrin në dasmën e Gjikos dhe Elitës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4,037 shikime
 • 4,037 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si e kall atmosferën Shpend Ahmeti në dasmën e Gjikos dhe Elitës

Kategoritë


0 komente