Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Skandal spiunazhi - me dokument të falsifikuar siguron qasje në dokumente topsekrete
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Skandal spiunazhi - me dokument të falsifikuar siguron qasje në dokumente topsekrete

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Skandal spiunazhi - me dokument të falsifikuar siguron qasje në dokumente topsekrete

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 61 shikime
 • 61 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Skandal spiunazhi - me dokument të falsifikuar siguron qasje në dokumente topsekrete

Edmond Jetullahu kishte arritur që të vetë-punësohej në AKI përmes falsifikimit të një dokumenti dhe të siguronte qasje në dokumente topsekrete të shtetit. Ai dyshohet se kishte spiunuar për tetë vjet me radhë.

Kategoritë


0 komente