Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Skeçe

124 episode | 5,829,420 shikime

Skeçet më të mira të Stupcave ndër vite!

Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu.

Alternate Text