― DREJTPËRDREJT

Sovrani.Info

9 Abonues

  • Kreu
  • Videot
  • Rreth nesh
Të fundit
00:14

Momenti kur Cristiano Ronaldo thotë: Unë jam nga Kosova

Sovrani.Info 606 shikime Para 3 ditëve
00:26

Remzia dhe Bigg Mama e kallin darsmën

Sovrani.Info 107 shikime Para 3 ditëve
00:23

Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve

Sovrani.Info 28 shikime Para 3 ditëve
00:12

Kur Majk këndon tallava

Sovrani.Info 1,773 shikime Para 4 ditëve
06:56

Sovrani Sport - Emisioni 5

Sovrani.Info 17 shikime Para 2 ditëve
08:22

Sovrani ShowBiz - Emisioni 4

Sovrani.Info 6 shikime Para 2 orëve
02:22

Kur Enca ishte në "The Voice Albania", ja çka i ndodhi aty

Sovrani.Info 238 shikime Para 4 ditëve
02:01

Momentet më interesante dhe më të lumtura të Besit dhe Xhensilës

Sovrani.Info 180 shikime Para 4 ditëve
00:13

Djali i del nga dora Andrrës dhe Sinanit, kështu e kall mbrëmjen

Sovrani.Info 153 shikime Para 4 ditëve
Më të shikuarat
00:12

Kur Majk këndon tallava

Sovrani.Info 1,773 shikime Para 4 ditëve
00:27

Para qindra qytetarëve, Shpejtim Desku "bëhet" hoxhë

Sovrani.Info 1,416 shikime Para 1 jave
07:38

Intervista me Muhamet Bajramin (METI)

Sovrani.Info 648 shikime Para 3 javëve
05:58

Sovrani showbiz - emisioni 3

Sovrani.Info 633 shikime Para 2 javëve
00:14

Momenti kur Cristiano Ronaldo thotë: Unë jam nga Kosova

Sovrani.Info 606 shikime Para 3 ditëve
00:22

Video nga vrasja e sotme në Suharekë

Sovrani.Info 568 shikime Para 2 muajve
03:08

TOP 30 MATURANTET MË TË BUKURA NË 2018

Sovrani.Info 505 shikime Para 6 ditëve
00:53

Çfarë i bën dashuria trupit tuaj?

Sovrani.Info 367 shikime Para 3 muajve
01:25

Plas sherri mes Noizyt dhe Feros? I qesin dissa njëri tjetrit

Sovrani.Info 322 shikime Para 5 ditëve
Të gjitha videot
00:23

Arrestohet Albi Nako, panik mes njerëzve

Sovrani.Info 28 shikime Para 3 ditëve

06:56

Sovrani Sport - Emisioni 5

Sovrani.Info 17 shikime Para 2 ditëve

00:14

Momenti kur Cristiano Ronaldo thotë: Unë jam nga Kosova

Sovrani.Info 606 shikime Para 3 ditëve

00:26

Remzia dhe Bigg Mama e kallin darsmën

Sovrani.Info 107 shikime Para 3 ditëve

08:22

Sovrani ShowBiz - Emisioni 4

Sovrani.Info 6 shikime Para 2 orëve

05:16

CheckTech - Emisioni 5

Sovrani.Info 14 shikime Para 1 dite

02:22

Kur Enca ishte në "The Voice Albania", ja çka i ndodhi aty

Sovrani.Info 238 shikime Para 4 ditëve

00:13

Djali i del nga dora Andrrës dhe Sinanit, kështu e kall mbrëmjen

Sovrani.Info 153 shikime Para 4 ditëve

02:08

Këngëtari kosovar mbulohet me para gjatë një dasme

Sovrani.Info 101 shikime Para 4 ditëve

00:12

Kur Majk këndon tallava

Sovrani.Info 1,773 shikime Para 4 ditëve

01:25

Plas sherri mes Noizyt dhe Feros? I qesin dissa njëri tjetrit

Sovrani.Info 322 shikime Para 5 ditëve

03:08

TOP 30 MATURANTET MË TË BUKURA NË 2018

Sovrani.Info 505 shikime Para 6 ditëve

08:15

Emisioni 4 i sportit

Sovrani.Info 22 shikime Para 1 jave