Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Stupcat Egjeli 2016 - Best Of
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2016 - Best Of

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2016 - Best Of

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 46,449 shikime
 • 46,449 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Momentet më qesharake nga seriali "Egjeli" i vitit 2016 Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu

Kategoritë


3 komente