Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Stupcat Skeçe 2019 - Fushata
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Skeçe 2019 - Fushata

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 15:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Skeçe 2019 - Fushata

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 411,685 shikime
 • 411,685 shikime
 • 0 shikues
 • 30
 • 30
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prodhim i GjirafaStudios

Në role: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu

Regjia: Genc Berisha
Skenari: Stupcat Group
Drejtor i Fotografisë: Burim Tufa

Kategoritë


23 komente