Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Apeli lë në fuqi aktakuzën ndaj 10 të akuzuarve për terrorizëm të “Syrit të Popullit”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Apeli lë në fuqi aktakuzën ndaj 10 të akuzuarve për terrorizëm të “Syrit të Popullit”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Apeli lë në fuqi aktakuzën ndaj 10 të akuzuarve për terrorizëm të “Syrit të Popullit”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 135 shikime
 • 135 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Apeli lë në fuqi aktakuzën ndaj 10 të akuzuarve për terrorizëm të “Syrit të Popullit”

Kategoritë


0 komente