Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Të hënën nis Seminari i Gjuhës, Letërsisë dhe Kulturës Shqiptare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Të hënën nis Seminari i Gjuhës, Letërsisë dhe Kulturës Shqiptare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Të hënën nis Seminari i Gjuhës, Letërsisë dhe Kulturës Shqiptare

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjithçka është gati për Seminarin e 37 për Gjuhën, Letërsinë dhe Kulturën Shqiptare. Shumë studentë të huaj të interesuar të mësojnë gjuhën shqipe, ata tashmë kanë filluar të vijnë në Prishtinë. Seminari konsiderohet si ngjarja më e rëndësishme shkencore e kulturore e Albanologjisë në botë.

Kategoritë


0 komente