Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Tërshnjaku: I kemi asgjësuar produktet që janë gjetur në kufi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tërshnjaku: I kemi asgjësuar produktet që janë gjetur në kufi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tërshnjaku: I kemi asgjësuar produktet që janë gjetur në kufi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mishi i importuar nga firma “Veviba” nga Belgjika, është diskuar sot në tryezën e organizuar për Ditën ndërkombëtare të konsumatorit, organizuar nga Këshilli për mbrojtjen e konsumatorit që funksionon në kuadër të Ministrisë së Tregtisë dhe Industrisë.

Kategoritë


0 komente