Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Thaçi dhe ish-kryeministri italian: I tërë rajoni duhet të lëvizë drejt BE-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi dhe ish-kryeministri italian: I tërë rajoni duhet të lëvizë drejt BE-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi dhe ish-kryeministri italian: I tërë rajoni duhet të lëvizë drejt BE-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka pritur ish-kryeministrin italian, Massimo D’Alema.

Kategoritë


0 komente