Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Thyhet shtylla e ndriçimit, rrezikohet me jetë Ismail Gjikolli
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thyhet shtylla e ndriçimit, rrezikohet me jetë Ismail Gjikolli

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thyhet shtylla e ndriçimit, rrezikohet me jetë Ismail Gjikolli

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 98 shikime
 • 98 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot rreth orës 14:00, para shtëpisë së Ismail Gjikollit në rrugën “Nazim Gafurri” në Prishtinë është thyer shtylla e ndriçimit të rrugës, e cila ka rrezikuar jetën e pronarit të shtëpisë dhe kalimtarëve të rastit.

Kategoritë


0 komente