Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Toni Bler-at e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Toni Bler-at e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Toni Bler-at e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 299 shikime
 • 299 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova posa e ka festuar 10-vjetorin e Pavarësisë, ndërsa në qershor do ta festojë 19-vjetorin e çlirimit. Shteti ynë i ri tani përmes rinisë që merret me sport po mundohet të njoftohet me botën. Kjo do të ishte e pamundur të bëhej pa përkrahjen paraprake të shteteve më të mëdha perëndimore, liderët e të cilave në kohët më të vështira i dolën në mbrojtje vendit tonë. Njëri ndër ta është Tony Blair. Sot në Kosovë janë 12 të rinj që në shenjë mirënjohjeje e mbajnë emrin e ish-kryeministrit britanik. Toni Bler Muliqi dhe Toni Bler Thaçi në Kosovën e lirë po e ndjekin ëndrrën për t’u bërë futbollistë të mëdhenj dhe ta përfaqësojnë shtetin e tyre në arenën ndërkombëtare

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente