Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Trajtimin e ekstremizmit të dhunshëm, Kosova duhet ta marrë me seriozitet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Trajtimin e ekstremizmit të dhunshëm, Kosova duhet ta marrë me seriozitet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Trajtimin e ekstremizmit të dhunshëm, Kosova duhet ta marrë me seriozitet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot është lansuar doracakun “Parandalimi i ekstremizmit të dhunshëm-doracak për mësimdhënës” të nga Ambasada e Italisë në Prishtinë, në bashkëpunim me Ministrinë së Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë (MASHT) dhe Programit të Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP).

Kategoritë


0 komente