Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Trazirat e marsit 2004, flet Bajram Rexhepi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Trazirat e marsit 2004, flet Bajram Rexhepi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Trazirat e marsit 2004, flet Bajram Rexhepi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,829 shikime
 • 3,829 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

ish-kryeministri Bajram Rexhepi, tregon pse ndodhen trazirat e marsit ne vitin2004

Kategoritë


0 komente