Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Tre të arrestuar për gjuajtje me armë në ahengje familjare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tre të arrestuar për gjuajtje me armë në ahengje familjare

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tre të arrestuar për gjuajtje me armë në ahengje familjare

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 44 shikime
 • 44 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tre të arrestuar për gjuajtje me armë në ahengje familjare

Kategoritë0 komente