Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video do të filloj së shpejti!

Video e ardhshme do të fillojë për

RTVDukagjini 24/7
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
RTVDukagjini 24/7

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

RTVDukagjini 24/7

  • E publikuar: Para 3 muajve
  • 28,094 shikime
  • 28,094 shikime
  • 0 shikues
  • 1
  • 1
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon    2 komente