Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ushqyerja me qumësht gjiri shumë e rëndësishme, të mos konsiderohet tabu
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ushqyerja me qumësht gjiri shumë e rëndësishme, të mos konsiderohet tabu

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ushqyerja me qumësht gjiri shumë e rëndësishme, të mos konsiderohet tabu

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 20 shikime
 • 20 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

UNICEF-i, Ministria e shëndetësisë dhe Save the Children kanë shënuar javën e gjidhënies në Kosovë me moton “ta mbështesim gjidhënien së bashku”

Kategoritë


0 komente