Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vazhdon gjendja emergjente në Suharekë, banorët kërkojnë ndihmë pas vërshimeve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vazhdon gjendja emergjente në Suharekë, banorët kërkojnë ndihmë pas vërshimeve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vazhdon gjendja emergjente në Suharekë, banorët kërkojnë ndihmë pas vërshimeve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë ditë pas vërshimeve, Suhareka me fshatra për rreth ende është në gjendje emergjente.

Kategoritë


0 komente