Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vendimi i komunës së Prishtinës dëmton bizneset në qendër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vendimi i komunës së Prishtinës dëmton bizneset në qendër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vendimi i komunës së Prishtinës dëmton bizneset në qendër

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Derisa qytetarët e kryeqytetit po shprehin të kënaqur me vendimin e komunës për ndaljen e qarkullimit të veturave në qendër të qytetit për shkak të ajrit të ndotur, disa pronar të bizneseve po ankohen se ky vendim i ka dëmtuar ata.

Kategoritë


0 komente