Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Veseli: T’i kthehet dinjiteti Hanit të Elezit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Veseli: T’i kthehet dinjiteti Hanit të Elezit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Veseli: T’i kthehet dinjiteti Hanit të Elezit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Kadri Veseli ka hapur fushatën në Komunën e Hanit të Elezit, ku ka kërkuar që të përkrahet kandidati për kryetar të kësaj komune, Florim Shkreta.

Kategoritë


0 komente