Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vetëvendosje e dërgon Demarkacionin në Kushtetuese
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vetëvendosje e dërgon Demarkacionin në Kushtetuese

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetëvendosje e dërgon Demarkacionin në Kushtetuese

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shefi i deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje Glauk Konjufca ka dorëzuar sot në Gjykatën Kushtetuese projektligjin për Demarkacionin me Malin e Zi, derisa ka thënë se pret që kjo e fundit të marrë vendim të paanshëm, duke gjetur shkeljet antikushtetuese që janë bërë në këtë rast.

Kategoritë


0 komente