Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vetingu në drejtësi, i domosdoshëm për luftën kundër korrupsionit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vetingu në drejtësi, i domosdoshëm për luftën kundër korrupsionit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vetingu në drejtësi, i domosdoshëm për luftën kundër korrupsionit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nuk mund të ketë luftë kundër korrupsionit e as krimit të organizuar pa ndodhur procesi i vetingut në sistemin e drejtësisë në Kosovë.

Kategoritë


0 komente