Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Video shkolla 1 - Tren për Perzeren
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Video shkolla 1 - Tren për Perzeren

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Video shkolla 1 - Tren për Perzeren

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,417 shikime
 • 1,417 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Video shkolla e parë nga seria e video shkollave me këngë shqipe nga Rinor Ukimeri, kënga e grupit "Gjurmët" - Tren për Perzeren. Për çdo pyetje , sygjerim apo pakjartësi mos hezitoni të na shkruani! email: [email protected] facebook: www.facebook.com/rinor.ukimeri instagram: www.instagram.com/rinorukimeri

Kategoritë


2 komente