Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Women in business: Challenges and opportunities during COVID-19 | Sfidat dhe mundësitë e shfaqura për gratë në biznes gjatë periudhës së COVID19
Women in business: Challenges and opportunities during COVID-19 | Sfidat dhe mundësitë e shfaqura për gratë në biznes gjatë periudhës së COVID19

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 52:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Women in business: Challenges and opportunities during COVID-19 | Sfidat dhe mundësitë e shfaqura për gratë në biznes gjatë periudhës së COVID19

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 1,058 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Virtual forum organized by AmCham and USAID Commercial Justice program with panelists Melita Ymeraga (Managing Partner at Melita&Partners), Kujtesa Nezaj-Shehu (Head of Office/Attorney at Law at SDP Kosovo), and Bleta Zeqiri (CEO of Chocolate Corner)

Kategoritë


0 komente


0/500