Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Zëdhënësi i Policisë: Prokurori po merret me hetimet e shkaqeve të aksidentit të dy policëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zëdhënësi i Policisë: Prokurori po merret me hetimet e shkaqeve të aksidentit të dy policëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zëdhënësi i Policisë: Prokurori po merret me hetimet e shkaqeve të aksidentit të dy policëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëdhënës i Policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi ka folur për KosovaPress rreth aksidentit të dy policëve të zhdukur afër lumit Lepenec.

Kategoritë


0 komente