Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zgjedhjet Lokale të vitit 2002
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zgjedhjet Lokale të vitit 2002

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zgjedhjet Lokale të vitit 2002

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 222 shikime
 • 222 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova mbajti zgjedhjet e dyta lokale brenda një kohë të shkurtër me mbikqyrje dhe nën organizimin e Bashkësisë Ndërkombëtare. Ato u zhvilluan në një klimë të tensionuar politike e krijuar nga partitë shqiptare për shkak të dallimeve në qëndrrime për rrugën drejt çlirimit të Kosovës. Zgjedhjet u mbajtën më 26 tetor 2002, ku përqinja e daljes së qytetarëve në votime ishte dukshëm më e vogël sesa në vitin 2000.

Kategoritë


0 komente