Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Emini: Koha që gratë dhe vajzat në Kosovë të jetësojnë ëndrrën për të qenë lidere
Emini: Koha që gratë dhe vajzat në Kosovë të jetësojnë ëndrrën për të qenë lidere

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emini: Koha që gratë dhe vajzat në Kosovë të jetësojnë ëndrrën për të qenë lidere

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gratë janë të diskriminuara nga ligji i punës dhe duhet të kenë më shumë mbështetje, por së shpejti do të jenë më të shkolluara dhe do ta sfidojnë sistemin e qeverisjes dhe vendimmarrjes në përgjegjësi.


  0 komente


  0/500