Stupcat

7,827 Abonues

Të rekomanduara

38:08

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 24

Stupcat 81,075 shikime E Diel 21:05

31:52

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 23

Stupcat 163,270 shikime 17 Shtator 2017

00:32

Si të porosisim përmes telefonit në Gjirafa50

Gjirafa50 222 shikime 4 Shtator 2017

07:46

Momentet me qesharake - Kafeneja 2017

Kafeneja Jone 64,393 shikime 28 Qershor 2017

03:05

Bubrreci TV - Koka krahët gjunjët dhe gishtat

Bubrreci TV 1,832 shikime 30 Qershor 2017

23:46

Drag Race 06 Gusht 2017

Marakli t'kerreve 2,374 shikime 15 Gusht 2017

31:35

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 18

Stupcat 201,292 shikime 13 Gusht 2017

20:06

Best of Milioneri - Pjesa 2

Milioneri 681 shikime 10 Prill 2017

01:22:23

Zonjusha - Film Artistik

A&G Production 8,184 shikime 24 Korrik 2017

18:05

The Rock vs BZZ - Super Sfida, Sez III, Ep 17, pjesa 4

Super Sfida 63 shikime 21 Qershor 2017

03:21

Beso ne Mua: "Dhome gjumi me dritare Parisiene" PARA dhe PAS

Beso në Mua 191 shikime 28 Qershor 2017

Të fundit

38:08

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 24

Stupcat 81,075 shikime E Diel 21:05

00:39

Qytetari nuk ia jep dorën Kadri Veselit, truproja e ‘kërcënon’

Gazeta Zeri 141,930 shikime E Premte 13:24

01:11

Stupcat Egjeli 2017 - Promo Episodi 24

Stupcat 46,619 shikime E Enjte 18:53

00:35

Dado e keqtrajton foshnjën 9 muajshe!

Gazeta Blic 871 shikime Dje 23:07

00:13

Aksident në magjistralen Pejë - Prishtinë

Telegrafi.com 1,773 shikime E Hënë 10:04

00:38

Policia e Kosovës sulmohet në veri

KOHA Net 217 shikime Dje 17:28

00:50

Aulon Zeka ishte qëlluar pas shpine me armë zjarri

KOHA Net 7,718 shikime E Mërkurë 13:04

02:03

Hetimet për vdekje

KOHA Net 107 shikime Dje 20:22

00:46

Shtyhet gjykimi ndaj Sami e Mërgim Lushtakut

KOHA Net 120 shikime Dje 17:19

01:25

Në Lipjan, arrestim mes grushtesh në prani të fëmijëve

KOHA Net 1,299 shikime E Shtunë 08:10

Më të shikuarat këtë javë

00:39

Qytetari nuk ia jep dorën Kadri Veselit, truproja e ‘kërcënon’

Gazeta Zeri 141,930 shikime E Premte 13:24

38:08

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 24

Stupcat 81,075 shikime E Diel 21:05

01:11

Stupcat Egjeli 2017 - Promo Episodi 24

Stupcat 46,619 shikime E Enjte 18:53

00:50

Aulon Zeka ishte qëlluar pas shpine me armë zjarri

KOHA Net 7,718 shikime E Mërkurë 13:04

02:32

Raki në takimet e Haradinajt në zyrën e tij

KOHA Net 3,085 shikime E Martë 23:47

06:15

Misionari rus që për 20 vjet ishte imami i Xhamisë së Madhe të Prizrenit

KOHA Net 2,024 shikime E Martë 21:10

00:13

Aksident në magjistralen Pejë - Prishtinë

Telegrafi.com 1,773 shikime E Hënë 10:04

00:37

Intro - Emisioni "Dogana"

EpicMedia 1,769 shikime E Martë 19:34

01:25

Në Lipjan, arrestim mes grushtesh në prani të fëmijëve

KOHA Net 1,299 shikime E Shtunë 08:10

18:47

Apostolova

Gazeta Zeri 1,265 shikime E Premte 08:57

02:13

Oops – Selim Pacolli nuk i di emrat e kundërkandidatëve për Prishtinë

KOHA Net 937 shikime E Premte 09:15

00:55

Në Podujevë, cigarja s’ndalet as në kontrolle mjekësore

KOHA Net 928 shikime E Shtunë 12:57