Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
1. Hashim Thaçi darkon në restorantin e Fatos Xhafollit në Berlin
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
1. Hashim Thaçi darkon në restorantin e Fatos Xhafollit në Berlin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

1. Hashim Thaçi darkon në restorantin e Fatos Xhafollit në Berlin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,336 shikime
 • 1,336 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pamje ekskluzive

Kategoritë


0 komente