Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
10 vjet me dështim ekonomik
10 vjet me dështim ekonomik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

10 vjet me dështim ekonomik

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova, vendi me rinin më madhe në Evropë, e festojë 10 vjetorin e pavarësisë me rreth 350.000 të punësuar nga 1,201,966, të aftë për punë ose me rreth 70% të papunë, ndërkohë që për qeverinë norma e papunësisë është 27.5 %.

Kategoritë


0 komente


0/500