Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gazetari shqiptar i del përball kryeministres serbe me fanellën “Njerëz të ardhur nga mali”
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gazetari shqiptar i del përball kryeministres serbe me fanellën “Njerëz të ardhur nga mali”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gazetari shqiptar i del përball kryeministres serbe me fanellën “Njerëz të ardhur nga mali”

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 20,759 shikime
 • 20,759 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  1 koment