Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
110 biznese përfituan nga projektet e ARDA, u hapën 259 vende pune
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
110 biznese përfituan nga projektet e ARDA, u hapën 259 vende pune

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

110 biznese përfituan nga projektet e ARDA, u hapën 259 vende pune

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Asociacioni i Agjencive për Zhvillim Rajonal (ARDA) ka mbajtur sot ceremoninë përmbyllëse të dhënies së granteve, të menaxhuar nga ARDA për zhvillimin e sektorit privat, e të financuar nga BE-ja.

Kategoritë


0 komente