Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
12 të famshmit që nuk do t’ua trashëgojnë pasurinë fëmijëve
12 të famshmit që nuk do t’ua trashëgojnë pasurinë fëmijëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

12 të famshmit që nuk do t’ua trashëgojnë pasurinë fëmijëve

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 17 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

12 të famshmit që nuk do t’ua trashëgojnë pasurinë fëmijëve të tyre, por do ta japin për bamirësi 

Ata thonë se fëmijët e tyre duhet ta krijojnë vet pasurinë dhe jo të trashëgojnë gjëra të gatshme nga ata

Kategoritë


0 komente


0/500