Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
19 vite nga masakra në Reçak, kjo video do t’iu coptojë zemrën
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
19 vite nga masakra në Reçak, kjo video do t’iu coptojë zemrën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

19 vite nga masakra në Reçak, kjo video do t’iu coptojë zemrën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 10,474 shikime
 • 10,474 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot bëhen 19 vite nga masakra e Reçakut, cila zgjoi në këmbë opinionin ndërkombëtar.

Kategoritë


0 komente