Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
20 orë pas, nxjerrët i gjallë djali i pronarit të hotelit që u shemb nga tërmeti në Golem 1
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
20 orë pas, nxjerrët i gjallë djali i pronarit të hotelit që u shemb nga tërmeti në Golem 1

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

20 orë pas, nxjerrët i gjallë djali i pronarit të hotelit që u shemb nga tërmeti në Golem 1

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 2,605 shikime
 • 2,605 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente