Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rama: Nëse Kosova ka nevojë për integrim dhe zhvillim ekonomik, kjo është rruga
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rama: Nëse Kosova ka nevojë për integrim dhe zhvillim ekonomik, kjo është rruga

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rama: Nëse Kosova ka nevojë për integrim dhe zhvillim ekonomik, kjo është rruga

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ai i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq dhe ai i Malit të Zi, pas takimit në Tiranë, kanë mbajtur një konferencë të përbashkët për media, kanë lavdëruar takimet që po zhvillojnë, duke bërë thirrje edhe vendeve tjera të rajonit, përfshirë edhe Kosovën, t’i bashkohen nismës për lehtësira të njerëzve dhe mallrave.

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  0 komente