Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
30 veta nga Kosova shkojnë në Evropë të lobojnë për viza, mes tyre edhe Rugova e Konjufca
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
30 veta nga Kosova shkojnë në Evropë të lobojnë për viza, mes tyre edhe Rugova e Konjufca

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

30 veta nga Kosova shkojnë në Evropë të lobojnë për viza, mes tyre edhe Rugova e Konjufca

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 900 shikime
 • 900 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

30 veta nga Kosova shkojnë në Evropë të lobojnë për viza, mes tyre edhe Rugova e Konjufca

Kategoritë


0 komente