Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

6 milionë euro më shumë për barna pas ndërprerjes së kontratave të dëmshme që i shpërfaqi hulumtimi nga KOHA
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
6 milionë euro më shumë për barna pas ndërprerjes së kontratave të dëmshme që i shpërfaqi hulumtimi nga KOHA

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

6 milionë euro më shumë për barna pas ndërprerjes së kontratave të dëmshme që i shpërfaqi hulumtimi nga KOHA

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 183 shikime
 • 183 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente