Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
I lind djalë, familjarët e kallin atmosferën në Spitalin e Prizrenit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
I lind djalë, familjarët e kallin atmosferën në Spitalin e Prizrenit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

I lind djalë, familjarët e kallin atmosferën në Spitalin e Prizrenit

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 15,960 shikime
 • 15,960 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente