Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Loredana tregohet nënë e pakujdesshme, e ka vajzën e vogël, por pi cigare
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Loredana tregohet nënë e pakujdesshme, e ka vajzën e vogël, por pi cigare

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Loredana tregohet nënë e pakujdesshme, e ka vajzën e vogël, por pi cigare

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 2,998 shikime
 • 2,998 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ky veprim nuk pritej nga Loredana

Kategoritë


0 komente