Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Klasa 7 - Gjuhë shqipe - Dialogu dhe monologu
Klasa 7 - Gjuhë shqipe - Dialogu dhe monologu

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 09:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Klasa 7 - Gjuhë shqipe - Dialogu dhe monologu

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Shpërndaje

Për videon

Për shkak të situatës së krijuar si rezultat i pandemisë COVID – 19, Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MAShTI) ka filluar punën rreth organizimit të procesit të mësimit në distancë, përmes prodhimit të materialeve mësimore.

Kanali zyrtar i Ministrisë së Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI) është https://emesimi.rks-gov.net/
Duke parë interesimin e madh për përdorim të këtyre materialeve dhe nevojën që nxënësit të kenë sa më lehtë qasje në këto materiale, MAShTI ka vendosur që këto materiale të ofrohen si burim i hapur (open source) me kushtet në vijim:

1. Këto materiale e përmbajtje mbesin pronë e MAShTI-t;
2. Këto materiale e përmbajtje nuk mund të modifikohen;
3. Këto materiale e përmbajtje nuk mund të monitizohen (nuk
mund të përdoren për qëllime fitim-prurëse).

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500