Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
80 persona aplikojnë për statusin e viktimave të dhunës seksuale në luftën e Kosovës
80 persona aplikojnë për statusin e viktimave të dhunës seksuale në luftën e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

80 persona aplikojnë për statusin e viktimave të dhunës seksuale në luftën e Kosovës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 106 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

80 persona aplikojnë për statusin e viktimave të dhunës seksuale në luftën e Kosovës

Kategoritë


0 komente


0/500