Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
A do ta ketë “Feronikeli” i Drenasit të njëjtin fat me “Feni Industrisë” ?
A do ta ketë “Feronikeli” i Drenasit të njëjtin fat me “Feni Industrisë” ?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A do ta ketë “Feronikeli” i Drenasit të njëjtin fat me “Feni Industrisë” ?

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbi 800 punëtorë të gjigantit “Feronikel”, në Drenas, ende nuk dihet nëse mund t’i pret fati i njëjtë me kompaninë “Cunico Resources” në Maqedoni që ka në pronësi edhe “Ferronikel”-in në Drenas . Në Maqedoni, kompania është zhytur në borxhe të mëdha.

Kategoritë


0 komente


0/500